Local Actions (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური
