Local Actions (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti
