Local Actions (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Delete
lv: Dzēst

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Link path
lv: Saites ceļš
