Local Actions (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
