Local Actions (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Delete
mn: Устгах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах
