Local Actions (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Link path
nl: Linkpad
