Local Actions (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Delete
ro: Șterge

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Link path
ro: Cale legătută
