Local Actions (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Delete
ru: Удалить

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Link path
ru: Путь ссылки
