Local Actions (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť
