Local Actions (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Delete
sl: Izbriši

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani
