Local Actions (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Delete
sr: Избриши

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај
