Local Actions (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు
