Local Actions (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Delete
tr: Sil

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Link path
tr: Bağlantı yolu
