Local Actions (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Delete
uk: Видалити

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Link path
uk: Шлях посилання
