Local Actions (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Delete
vi: Xóa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu
