Locale automatic import (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Administration
ca: Administració

en: Import
ca: Importa

en: Modules
ca: Mòduls

en: Module
ca: Mòdul

en: Machine readable name
ca: Nom llegible-per-la-màquina

en: Import translation
ca: Importa traducció

en: Starting import
ca: Iniciant importació

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
ca: Les cadenes del fitxer carregat reemplacen les ja existents, les noves s'afegeixen. El format en plural s'actualitzarà.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
ca: Les cadenes existents i el format en plural es mantenen, només s'afegeixen les noves cadenes.

en: Importing translations
ca: Important traduccions
