Locale automatic import (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Administration
cs: Administrace

en: Modules
cs: Moduly

en: Module
cs: Modul

en: Mode
cs: Režim

en: Machine readable name
cs: Strojově čitelný název

en: Import translation
cs: Importovat překlad

en: Starting import
cs: Začínám import

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
cs: Řetězce v souboru nahradí existující, nové se přidají. Množná čísla se aktualizují.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
cs: Existující retězce a množná čísla se ponechají, pouze nové řetězce se přidají.
