Locale automatic import (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Mode
cy: Modd

en: Import translation
cy: Mewnfudo cyfieithiad

en: Starting import
cy: Dechrau mewnfudo
