Locale automatic import (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Import
da: Importér

en: Modules
da: Moduler

en: Module
da: Modul

en: Mode
da: Tilstand

en: Machine readable name
da: Maskinnavn

en: Import translation
da: Importér oversættelse

en: Starting import
da: Starter import

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
da: Tekststrenge i den uploadede fil erstatter de eksisterende, mens nye tilføjes. Flertalsformatet opdateres.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
da: Eksisterende strenge og flertals-formatet bevares, kun nye strenge tilføjes.
