Locale automatic import (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: Import translation
dz: སྐད་སྒྱུར་འདི་ནང་འདྲེན་འབད།
