Locale automatic import (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Modules
el: Μονάδες

en: Module
el: Μονάδα

en: Mode
el: Τρόπος

en: Machine readable name
el: Αναγνωρίσιμο από τη μηχανή όνομα

en: Import translation
el: Εισαγωγή μετάφρασης

en: Starting import
el: Έναρξη εισαγωγής

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
el: Οι φράσεις στο αρχείο που αποστέλλεται αντικαθιστούν τις υπάρχουσες, οι νέες προστίθενται. Η μορφή του πληθυντικού ενημερώνεται.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
el: Οι υπάρχουσες φράσεις και η μορφή του πληθυντικού διατηρούνται, προστίθενται μόνο οι νέες φράσεις.
