Locale automatic import (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Administration
eo: Administrado

en: Import
eo: Importu

en: Modules
eo: Moduloj

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Import translation
eo: Importu tradukon

en: Starting import
eo: Komecante importadon
