Locale automatic import (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Administration
et: Haldus

en: Import
et: Impordi

en: Modules
et: Moodulid

en: Module
et: Moodul

en: Mode
et: Viis

en: Machine readable name
et: Masinloetav nimi

en: Import translation
et: Tõlke importimine

en: Starting import
et: Importimise alustamine

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
et: Sõned üleslaaditud failis asendavad olemasolevad, uued sõned lisatakse. Mitmusvorm uuendatakse.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
et: Olemasolevad sõned ja mitmusvormid säilitatakse, lisatakse ainult uued tõlked.
