Locale automatic import (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Administration
fa: مدیریت

en: Import
fa: ورود

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Module
fa: ماژول

en: Mode
fa: سبک

en: Machine readable name
fa: نام قابل فهم توسط ماشین

en: Import translation
fa: ورود ترجمه

en: Starting import
fa: شروع ورود

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
fa: رشته‌های فایل بارگذاری‌شده جایگزین رشته‌های فعلی می‌شوند، رشته‌های جدید اضافه می‌شوند. قالب جمع‌بندی واژه‌ها به‌روز می‌شود.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
fa: رشته‌های موجود و قالب جمع‌بندی واژه‌ها حفظ می‌شود، تنها رشته‌های جدید افزوده می‌شود.
