Locale automatic import (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Import
fi: Tuo

en: Modules
fi: Moduulit

en: Module
fi: Moduuli

en: Mode
fi: Tila

en: Machine readable name
fi: Koneluettava nimi

en: Import translation
fi: Tuo käännös

en: Starting import
fi: Aloitetaan tuominen

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
fi: Ladatussa tiedostossa olevat merkkijonot korvaavat olemassaolevat, ainoastaan uudet lisätään. Monikkomuodot päivitetään.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
fi: Olemassaolevat merkkijonot ja monikkomuodot säilytetään, ainoastaan uudet merkkijonot lisätään.
