Locale automatic import (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Administration
gl: Administración

en: Import
gl: Importar

en: Modules
gl: Módulos

en: Module
gl: Módulo

en: Mode
gl: Modo

en: Import translation
gl: Importar traducción

en: Starting import
gl: Comezando a importación

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
gl: Os textos do archivo subido reemplazarán os xa existentes, os novos engadiranse. As formas plurais actualizaránse.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
gl: Manteránse os textos e os plurais existentes. Só se engadiran os textos novos.
