Locale automatic import (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Import
hi: आयात करें

en: Modules
hi: मॉड्युल

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Mode
hi: प्रकार

en: Machine readable name
hi: मशीन पठनीय नाम

en: Import translation
hi: आयात अनुवाद

en: Starting import
hi: आयात शुरू
