Locale automatic import (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Modules
hu: Modulok

en: Module
hu: Modul

en: Mode
hu: Mód

en: Machine readable name
hu: Gépek által olvasható név

en: Import translation
hu: Fordítás importálása

en: Starting import
hu: Importálás megkezdése

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
hu: A feltöltött fájlban szereplő fordítások felülírják a már létezőket. A többes számú alakok frissítve lesznek.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
hu: A meglévő karaktersorozatok és többes számú alakok megmaradtak, csak az új karaktersorozatok lesznek hozzáadva.

en: One translation file imported. | @count translation files imported.
hu[0]: Egy fordítási fájl importálva lett.
hu[1]: @count fordítási fájl importálva lett.
