Locale automatic import (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Administration
is: Stjórnun

en: Import
is: Flytja inn

en: Modules
is: Einingar

en: Module
is: Eining

en: Mode
is: Hamur

en: Import translation
is: Flytja inn þýðingu

en: Starting import
is: Byrja innflutning
