Locale automatic import (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Administration
ja: 管理

en: Import
ja: インポート

en: Modules
ja: モジュール

en: Module
ja: モジュール

en: Mode
ja: モード

en: Machine readable name
ja: コンピューターが扱える名前

en: Import translation
ja: 翻訳文字列のインポート

en: Starting import
ja: インポート開始

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
ja: アップロードされたファイルに含まれる文字列で既存のものを上書きし、新規文字列を追加する。複数形のフォーマットは更新されます。

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
ja: 既存の文字列と複数形のフォーマットを保持し、新規文字列のみ追加する。
