Locale automatic import (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Import
kk: Импорт

en: Modules
kk: Модульдер

en: Mode
kk: күй

en: Import translation
kk: Аударымның импорты

en: Starting import
kk: Импорт басталды

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
kk: Новые строки добавить, существующие заменить (форма множественного числа обновится)
