Locale automatic import (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Import
ku: هاوردن

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Mode
ku: جۆر

en: Import translation
ku: وه‌رگێڕان بهێنه‌

en: Starting import
ku: هێنان دەست پێدەکات
