Locale automatic import (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Mode
mn: Горим

en: Import translation
mn: Очуулга оруулах

en: Starting import
mn: Импорт эхэлж байна

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
mn: Оруулах файлын нийцүүд нь одоо байгаа нийцүүдийг орлох бөгөөд шинийх нэмэгднэ. Олон тооны хэлбэр шинэчлэгднэ.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
mn: Одоо байгаа нийцүүд ба олон тооны хэлбэр үлдэх бөгөөд шинэ нийцүүд нэмэгднэ.
