Locale automatic import (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Modules
my: Module များ

en: Import translation
my: ဘာသာပြန်အား ထည့်သွင်းတပ်ဆင်ရန်

en: Starting import
my: ထည့်သွင်းတပ်ဆင်ခြင်းကို စတင်နေပါပြီ
