Locale automatic import (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Import
nn: Importer

en: Modules
nn: Modular

en: Mode
nn: Modus

en: Import translation
nn: Importer omsetjing

en: Starting import
nn: Byrjar importering
