Locale automatic import (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Administration
pl: Administracja

en: Import
pl: Importuj

en: Modules
pl: Moduły

en: Module
pl: Moduł

en: Mode
pl: Tryb

en: Import translation
pl: Importuj tłumaczenie

en: Starting import
pl: Uruchamianie importu

en: Text groups
pl: Kategorie tłumaczeń

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
pl: Napisy z wysyłanego pliku zastępują istniejące, nowe tłumaczenia zostają dodane do systemu. Forma liczby mnogiej jest aktualizowana.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
pl: Napisy już przetłumaczone, jak również forma liczby mnogiej zostają zachowane. Nowe tłumaczenia są dodawane.
