Locale automatic import (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Administration
ro: Administrare

en: Modules
ro: Module

en: Module
ro: Modul

en: Mode
ro: Mod

en: Machine readable name
ro: Numele vizibil pentru sistem

en: Import translation
ro: Importă traducerea

en: Starting import
ro: Start import
