Locale automatic import (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Administration
sk: Administrácia

en: Import
sk: Importovať

en: Modules
sk: Moduly

en: Module
sk: Modul

en: Mode
sk: Režim

en: Machine readable name
sk: Strojovo čitateľné meno

en: Import translation
sk: Importovať preklad

en: Starting import
sk: Spustiť import

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
sk: Reťazce v nahrávanom súbore nahradia existujúce, nové sa pridajú. Formát množného čísla sa aktualizuje.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
sk: Existujúce reťazce a formát množného čísla sa zachovajú, pridané budú len nové reťazce.
