Locale automatic import (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Import
sl: Uvozi

en: Modules
sl: Moduli

en: Mode
sl: Način

en: Import translation
sl: Uvozi prevod

en: Starting import
sl: Začenjam uvoz
