Locale automatic import (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Administration
sq: Administrimi

en: Import
sq: Importo

en: Modules
sq: Modulët

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Import translation
sq: Importo përkthimin

en: Starting import
sq: Duke filluar importin
