Locale automatic import (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Import
sv: Importera

en: Modules
sv: Moduler

en: Module
sv: Modul

en: Mode
sv: Läge

en: Machine readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: Import translation
sv: Importera översättning

en: Starting import
sv: Påbörjar import

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
sv: Strängar i den uppladdade filen ersätter befintliga, nya kommer att läggas till. Pluralformatet är uppdaterat.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
sv: Befintliga strängar och pluralformatet behålls, endast nya strängar läggs till.
