Locale automatic import (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Mode
ug: مودېل

en: Import translation
ug: تەرجىمىنى قاچىلاش

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
ug: ئەسلىدە بار بولغان strings   ۋە كۆپلۈك شەكلى ئۆزگەرمەيدۇ، پەقەت يېڭى strings قوشۇلىدۇ.
