Locale automatic import (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ur: تنظیم

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Import translation
ur: ترجمہ درآمد کریں

en: Starting import
ur: درآمد کا عمل شروع ہو رہا ہے
