Locale automatic import (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Administration
ar: الإدارة

en: Import
ar: استيراد

en: Modules
ar: الوحدات

en: Module
ar: الوحدة

en: Mode
ar: النمط

en: Machine readable name
ar: اسم مقروء آليًا

en: Import translation
ar: استيراد ترجمة

en: Starting import
ar: يبدأ الاستيراد

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
ar: يتم الاحتفاظ بالنصوص الموجودة والجمع، بينما تضاف النصوص الجديدة فقط.
