Locale automatic import (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Import translation
bo: ཡིག་བསྒྱུར་ནང་འདྲེན

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
bo: ཡར་འཇུག་པའི་ཡིག་ཆའི་ཐོག་གི་ཡིག་ཕྲེང་གིས་སྔར་གནས་ཡོད་པའི་ཚབ་ཏུ་བཅུག་པ་དང་ཡིག་ཕྲེང་གསར་བ་དག་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ། མང་ཚིག་གི་རྣམ་བཞག་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ།

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
bo: སྔར་གནས་ཡོད་པའི་ཡིག་ཕྲེང་དང་མང་ཚིག་གི་རྣམ་བཞག་ཉར་བ་དང་ཡིག་ཕྲེང་གསར་བ་ཁོ་ན་ཁ་སྣོན་བྱེད།
