Locale automatic import (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Import
eu: Inportatu

en: Modules
eu: Moduluak

en: Module
eu: Modulua

en: Mode
eu: Modoa

en: Import translation
eu: Itzulpena inportatu

en: Starting import
eu: Inportatzea hasten
