Locale automatic import (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Administration
he: ניהול

en: Import
he: יבוא

en: Modules
he: רכיבים

en: Module
he: מודול

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Import translation
he: ייבא תרגום

en: Starting import
he: מתחיל יבוא

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
he: מחרוזות שבקובץ השפה מחליפות מחרוזות קיימות ומחרוזות חדשות מתווספות. פורמט הרבים מתעדכן.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
he: נשמרות המחרוזות הקיימות ופורמט הplural , יתווספו רק מחרוזות חדשות.
