Locale automatic import (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Modules
ka: მოდულები

en: Module
ka: მოდული

en: Mode
ka: რეჟიმი
