Locale automatic import (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Administration
oc: Administracion

en: Import
oc: Importar

en: Modules
oc: Moduls

en: Module
oc: Modul

en: Mode
oc: Mòde

en: Import translation
oc: Importar una traduccion

en: Starting import
oc: Començament de l'importacion

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
oc: Las cadenas del fichièr carregat reemplacen les ja existents, les noves s'apondon. Lo format en plural s'actualizarà.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
oc: Las cadenas existents e lo format en plural es mantenen, solament s'apondon les noves cadenes.
