Locale automatic import (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Administration
ru: Администрирование

en: Import
ru: Импортировать

en: Modules
ru: Модули

en: Module
ru: Модуль

en: Mode
ru: Режим

en: Machine readable name
ru: Машинное имя

en: Import translation
ru: Импортировать перевод

en: Starting import
ru: Начало импорта

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
ru: Новые строки добавить, существующие заменить. Формы множественного числа обновить.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
ru: Добавить только новые строки. Уже существующие и формы множественного числа оставить прежними.

en: One translation file imported. | @count translation files imported.
ru[0]: Импортирован один файл перевода.
ru[1]: Импортировано @count файла перевода.
ru[2]: Импортировано @count файлов перевода.
